Her gün 400.000'den fazla insan Artlift ürünlerini kullanıyor.1997 yılında kurulan firmamız kalite belgelerinin tamamına sahip bir şekilde hizmet vermektedir.

Neden Artlift ?

Resmi Firma

Artlift'ten almış olduğunuz hizmetler faturalandırılmakta yani belgelendirilmektedir. Firma kaydımız, Bursa Ticaret Sanayi Odası, Sanayi Bakanlığı, TSE ve benzerleri gibi sektöre ilişkin bütün resmi kurumlarda mevcuttur.

Tam Yetkili Firma

Artlift, montaj ve bakım yönetmeliklerine ilişkin kalite belgelerinin tamamına sahip bir şekilde hizmet vermektedir.

Marka Tescil Belgesi CE Belgesi TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Sanayi Sicil Belgesi Mühendis Yetki Belgeleri

Tescilli Marka

Türk Patent Enstitüsü'ne yapılan Marka Tesciline ilişkin başvuru neticesinde Markaların Korunması Hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre tescil edilmiştir.

25 Yılı Aşkın Tecrübe

Artlift, 1995 yılında başlamış olduğu serüvenini 1997 yılında resmileştirerek kalite belgelerinin tamamına sahip bir şekilde sektöre öncülük eden firmalardan biri olarak sürdürmektedir.

3 Yıl Parça Garantisi

Asansörlerimizde kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı 3 yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

20 Yıl Kullanma Garantisi

Ürünlerimizi belirli periyotlarda küçük modernizasyonlarla minimum 20 yıl kullanma garantisi veriyoruz.

Uzman Kadro

Mesleki okullardan mezun ya da çıraklıktan yetişme ve minimum 5 yıl montaj deneyimi taşıyan güçlü uzman kadromuz ile asansör montaj ve bakım sistemleri konusunda güven veriyoruz.

7 Gün 24 Saat Servis Garantisi

Artlift markası taşıyan ya da periyodik bakım onarım hizmetini üstlendiğimiz asansörlere 7 gün 24 saat hizmet garanti ediyoruz.

2 Saat İçinde Müdahale Garantisi

Bursa il ve ilçeleride dahil olmak üzere, santralimize bırakılan arıza kayıtlarına maksimum 2 saat içinde müdahale garantisi veriyoruz.

Para İadesi

Vermiş olduğumuz hizmetten her hangi bir sebepten dolayı memnun kalmamanız durumunda ödemiş olduğunuz servis ücretini koşulsuz şartsız iade ediyoruz.