Sizin projeniz bizim yeteneklerimiz.. Artlift, erişim çözümleri ve hizmetleri oluşturmak konusunda tek durak noktanızdır.

Biz Sizi Arayalım

Biz Sizi Arayalım

Kaydınızı bırakın satış ekibimiz sizi en kısa sürede arasın.

Standarttan özel tasarıma kadar tüm asansörler

Standart veya özel isteğe göre tasarlanmış Artlift asansörleri binanızın mimarisi ve işletim sistemine kolayca entegre edilebilir. Planlanması kolay, her türlü bina tipi ve kuyu ölçüsüne uygundur. Kullanım amacınıza göre doğru asansör çözümlerimiz vardır.


Monşarj Yemek Asansörü Yemek Asansörü Artlift 1100 Monşarj (Yemek) Asansörleri genelde otel, restoran veya villalarda mutfaktan yemek yenilen kata tabak, bardak, tepsi taşınmasında kullanılır.
Yarım Otomatik Yolcu Asansörü Yolcu Asansörü Artlift 3200 Sade ve yüksek ölçüde standartlandırılmış asansörümüzün görüntüsü çok şıktır.Onunla seyehat etmekten keyif alırsınız.
Tam Otomatik Yolcu Asansörü Yolcu Asansörü Artlift 3300 Özel yapılarınız için geliştirmiş olduğumuz yolcu asansörümüz tam otomatik, verimli, şık ve performans için tasarlanan A+ bir modeldir.
Makine Dairesiz Asansör Makine Dairesiz Artlift 3400 Performans, esneklik ve tasarımı eşsiz bir şekilde birleştiren teknolojisi sayesinde ticari,orta ve üst sınıf yapıların ihtiyaçlarına kolaylık sağlar.

Hidrolik Asansör Hidrolik Asansör Artlift 3600 Binalarda asansör için yer bırakılmamış veya makina dairesi yapılması mümkün değilse hidrolik asansörler kolay ve ekonomik çözüm haline gelir.
Engelli Asansörü Engelli Asansörü Artlift 3800 Sade ve yüksek ölçüde standartlandırılmış asansörümüzün görüntüsü çok şıktır. Onunla seyehat etmekten keyif alırsınız.
Sedye Asansörü Sedye Asansörü Artlift 4200 Sedye, yatak ve tekerlekli sandalyeler için rahat, kolay ve tam güvenilir asansörlerdir. Rahatlığı daha fazla hissetmeniz için dizayn edilmiştir.
Yük Asansörü Yük Asansörü Artlift 4400 Hem hidrolik, hem de elektrik tahrikli olabilen araç asansörleri tam otomatik kapılı veya sürgülü kapılı olarak da imal edilebilmektedir.

Araç Asansörü Araç Asansörü Artlift 4600 Hem hidrolik, hem de elektrik tahrikli olabilen araç asansörleri tam otomatik kapılı veya sürgülü kapılı olarak da imal edilebilmektedir.
Yürüyen Merdiven Yürüyen Merdiven Artlift 7500 Havalimanlarında, alışveriş merkezlerinde, metro ve tren istasyonlarında yoğun trafik taleplerini karşılayabilir.
Yürüyen Bant Yürüyen Bant Artlift 7600 Hipermarketler için eğimli yürüyen bantlardan, havalimanı için 150 metreye kadar taşıma uzunluklarına sahip bantlara kadar çeşitlilik gösterir.
İtfaiyeci Asansörü İtfaiyeci Asansörü Artlift 9500 2 Saat boyunca yanmaz, duman sızdırmaz. Kuyu tamamen su doluyken bile yolcuları çıkış katına taşımaya devam eder. Detaylar çok yakında..